"Romerowie w Małopolsce i na Podkarpaciu. Zapomniany ród niezwykłych ludzi". Knych Czesław,Knych Dariusz, Knych Aleksandra. Książka jest w ciągłej sprzedaży w naszej księgarni w cenie 56,00 zł. Zapraszamy na zakupy.


Możliwy jest zakup przez internet. Koszty wysyłki jednego egzemplarza ( Poczta Polska, przesyłka listowa): Polska - 9,00 zł
Wysyłka za granicę jest również możliwa. Proszę w e-mail'u podać adres wysyłki. Wycenimy koszt wysyłki i poinformujemy o wysokości wpłaty.

W celu zakupu książki proszę dokonać wpłaty na rachunek:

Księgarnia "B.Marczyński", Rynek 4, 34-120 Andrychów, nr konta: 35 2490 0005 0000 4500 1405 3496 w wysokości: 54,00 zł + koszt wysyłki.

Informację o wpłacie, wraz z podaniem adresu do wysyłki proszę przesłać e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Książkę wysyłamy najpóźniej w terminie trzech dni roboczych od otrzymania wpłaty.

Uwaga!

W przypadku zamawiania większej ilości egzemplarzy prosimy o złożenie zamówienia. Wycenimy koszt przesyłki i poinformujemy o wymaganej kwocie wpłaty.